1953'ten gelen tecrübemizle sektörde emin adımlarla yol alıyoruz. Son 10 yıldır Paşalı Et markasıyla tüketicinin önde gelen tercihlerinden biri olabilmek adına yatırımlarımızı devam ettiriyoruz. Paket Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Türkiye'de dördü İstanbul da olmak üzere, toplam beş lokasyonda hizmet vermektedir. Balıkesir'de 16 dönüm arazi üzerine kurulu entegre tesisimiz çağın tüm gereksinimlerini bünyesinde bulunduracak şekilde dizayn edilmiştir ve bu özellikleriyle ülkemizin örnek tesislerinden birisi durumundadır.

Et sektöründe; büyükbaş-küçükbaş hayvan kesimi ve toptan et satış hizmetleri vermekteyiz. Ürünlerimizi; restoranlar, oteller, catering firmaları, fastfoodlar, hastaneler, kısaca kaliteli, sağlıklı ve uygun fiyat koşullarıyla et tüketmek isteyen kurum ve kuruluşlar öncelikli olarak tercih etmektedir.

İslami usullere uygun koşullarda ve veteriner hekim kontrolünde kesilen hayvanlarımızın, map teknolojisi ile etlerinin ilk gün ki tazeliğini koruması sağlanır. Etlerdeki; yağ, nem, protein değerleri hesaplanır ve laboratuvarlardaki kontrollerin ardından kaliteleri onaylanır. Etlerin tartılma işlemlerinden sonra kemiksiz bölüm işlenip, vakumlanıp, sevkıyata hazır hale getirilir. Hijyenik çalışma ortamında ürünlerimiz el değmeden, dezenfekte edilerek paketlenir, soğuk zinciri kırılmadan, soğuk hava depolu araçlarımız ile müşterilere en sağlıklı şekliyle ulaştırılır.

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Bizce güven; gerçekten hak etmeden kazanamayacağınız çok önemli bir değerdir. Şirketimiz kendisine duyulan güvene layık olabilmek için üzerine düşen görevlerini yerine getirmeye devam edecektir.

Kalite Yönetimi

Sektördeki standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, iş tekniklerine ve yönetmeliklerine uyarız.

İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, eğitimli ve uzman ekiple buluşturup en iyi ürünle en kaliteli hizmeti vermek için kendimizi sürekli geliştiririz.

Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alırız.

En değerli iç kaynağımız olan çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlamak için yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uyarız.

Eğitimli insan kalitesine önem veririz ve çalışanlarımıza her seviyede gerekli eğitimi sunarız.

Misyon & Vizyon

Kaliteden ve insanların güveninden ödün vermeden, mutlak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretmiş olduğumuz ürünleri en sağlıklı ve en ekonomik fiyatla tüketiciyle buluşturabilmek için;

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.
Kaliteli ürünle en iyi hizmeti sunmak.
Kalite yönetimi standartlarımızdan taviz vermemek.
Helal kesim ve sağlıklı gıda hedefinden uzaklaşmamak.
Müşteri isteklerine zamanında cevap vermek.

Paşalı Et olarak vizyonumuz, diğer bir deyişle ulaşmak istediğimiz hedef ve amaçlarımız;
Kurumsal değerlerimize sahip çıkarak, gıda sektöründe yerel pazardaki gücümüzü koruyarak yeni bölgelere yayılmak ve ülkemizin en iyi markaları arasında olabilmek.

Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışıyla iş alanımızda lider kurum olmak.